Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Iliriana, Adrit: Edhe pa më thënë ti, unë nuk kam qejf të ekspozohem shumë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:36
iliriana

Çifti i Big Brother VIP Kosova, Iliriana dhe Adri kanë biseduar teksa i kanë rregulluar rrobat.

Iliriana ka thënë se nuk e ka dëshirë ekspozimin e trupit, përcjell Klankosova.tv.

“Edhe pa më thënë ti, unë nuk kam qejf të ekspozohem shumë”, është shprehur ajo, drejtuar Adrit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.