Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ilir Peci: Zyrën e kemi në fshatin Lipë

NULL NULL
25.05.2023 12:01
Ilir Peci
Ilir Peci

Ilir Peci sot është betuar si kryetar i ri i Komunës së Zveçanit.

Pas betimit ai ka bërë një prononcim para gazetarëve, ku ka bërë të ditur se zyrën do ta ketë në fshatin Lipë, njofton Klan Kosova.

“Unë porsa e mora postin si kryetar komune. Ju njoftoj se do të punojë për të gjithë dhe do të jem i barabartë për të gjithë qytetarët e Zveçanit. Momentalisht, zyrën e kemi në zyrën e komuniteteve në fshatin Lipë”.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.