Ilir Peci përfundon ditën e parë të punës si kryetar i Zveçanit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ilir Peci përfundon ditën e parë të punës si kryetar i Zveçanit (VIDEO)

NULL NULL
26.05.2023 19:20
Ilir Peci

Kryetari i ri i Zveçanit, Ilir Peci, duket se e ka përfunduar ditën e parë të punës si kryetar i Zveçanit.

Ai ka dalë nga objekti i komunës pasi ka qëndruar disa orë, përcjell Klankosova.tv.

Në pamjet e gazetarit të Klan Kosovës, Vullnet Krasniqi, shihet se Peci ka dalë i shoqëruar nga Njësia Speciale dhe mbrojtja e afërt.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.