Ilir Peci i gatshëm për t’u betuar si kryetar i ri i Zveçanit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ilir Peci i gatshëm për t’u betuar si kryetar i ri i Zveçanit

NULL NULL
25.05.2023 09:40
Ilir Peci

Ilir Peci dhe disa asamblistë janë bërë bashkë, ku së shpejti pritet të nisën për në shkollën e fshatit Boletin ku do të bëhet betimi i Pecit për ta drejtuar Komunën e Zveçanit.

Betimi pritet të bëhet në orën 10:00, njofton Klan Kosova.

Klan Kosova ka dërguar ekip për ta përcjellë betimin nga vendi i ngjarjes.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv