17:27, 14 Tetor 2019

Sonte, Kosova do të përballet me Malin e Zi, në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar që Kosova të fitojë sonte, derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anita Haradinaj – me të cilët është takuar sot në Fishtë.

“I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te “Mrizi i Zanave” dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!”, ka shkruar Meta në Facebook.

Konkurs Pune

Lexo më shumë