10:21, 7 Shtator 2019

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, mëngjesin e sotëm ka vendosur që ta kalojë me mace.

Ai ka thënë se macet janë të dashura dhe ledhatare, njofton Klan Kosova.

“Por ka edhe ndonjë guximtare që ngjitet lartë pa e llogaritur rrezikun në kthim. Unë qëllova aty për t’ia bërë të lehtë zbritjen”.

Më poshtë mund ta ndiqni videon e presidentit Meta.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë