Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

IKShPK: Ajri në kryeqytet, i shëndetshëm

NULL NULL
29.02.2024 12:33
Prishtina

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë me dije se ajri në Prishtinë është i shëndetshëm.

Kështu shkroi instituti në Facebook, përcjell Klankosova.tv.

Ndërsa 48 është sot indeksi i cilësisë së ajrit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.