Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ike” kënga më e re e Don Xhonit (VIDEO)

NULL NULL
09.06.2023 00:09
Don Xhon

Reperi Don Xhon e ka lansuar këngën e tij më të re.

Ajo titullohet “Ike”.

Në spot merr pjesë edhe ish e dashura e tij ruse.

Vetëm pak momente pasi u publikua kënga në kanalin Youtube, arriti të marrë mbi tetë mijë shikime.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.