Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ik shko këndo më larg”, Buci i emocionuar pasi Adri zgjodhi të këndojë një këngë për nënën (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 18:04

Adri edhe sot ka kënduar balada dhe këngë prekëse.

Ai këtë herë e këndoi një këngë të gurbetit në të cilën përmendet dashuria dhe malli për nënën.

Në atë moment Buci u emocionua dhe e kishte mbuluar kokën me xhup. Kurse, Adri i shkoi afër dhe i këndoi.

“A po shkon qatje?!”, ishin fjalët që ia tha Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.