Ide si ta organizoni makijazhin dhe bizhuteritë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ide si ta organizoni makijazhin dhe bizhuteritë (VIDEO)

NULL NULL
07/09/2018

Për një grua, është shumë e vështirë të mendohet jeta pa grim.

Por, një problem me makijazhin është edhe fakti se si të ruhet në mënyrë praktike dhe të organizuar.

Më poshtë ju sjellim disa ide se si të kujdeseni për koleksionin tuaj të makijazhit në formë shumë kreative.

Tashmë makijazhin tuaj do të mund ta ruani ashtu që edhe të duket bukur.