22:30, 11 Korrik 2018

Vera dhe pushimet janë dy arsye shumë të forta për të bërë manikyr dhe pedikyr shumë të veçantë.

Por pothuajse secila vajzë e ka të vështirë të zgjedhë ngjyrën dhe dizajnin më të bukur, atë që i pëlqen më së shumti.

Ka aq shumë zgjedhje sa që kjo, edhe për ata që nuk e besojnë, nuk është fare një punë e lehtë, transmeton Klan Kosova.

Prandaj ne po u sjellim disa dizajne shumë kreative që përpos që janë të bukura janë edhe shumë unike.

Me fotografitë që gjeni më poshtë, jemi të sigurt se do të gjeni diçka që ju përshtatet – mbi të gjitha do të dukeni shumë e veçantë!

Ngjyra e bardhë për të theksuar rrezitjen 

Dizajne verore

Mos u shqetësoni edhe nëse ju rriten thonjtë, pedikyri juaj nuk do të prishet!

Dizajne me motive të detit

Ide për pedikyr me dizajne me fruta

Dizajne me motive të plazhit

Mozaik me ngjyra

Dizajne me kafshë

Dizajne me lule

Pedikyr minimalist

Ide që i përshtaten të gjithëve