23:30, 20 Prill 2019

Wanda Nara e cila është gruaja e sulmuesit Mauro Icardi, ka thënë se burri i saj nuk ka plane që të largohet nga Inter Milan.

“Mauro vazhdon të shënojë dhe të ecën përpara sepse ai është forca e klubit”, ka thënë Nara, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Ai i përqafon të gjithë sepse gjithmonë ka pasur marrëdhënie të mira me të gjithë. Ne do të jemi këtu [në Inter] edhe në vitin e ardhshëm”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë