Ibrahim Tatlises është gjallë e shëndosh - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ibrahim Tatlises është gjallë e shëndosh

NULL NULL
03/05/2015
Ibrahim Abej është i gjallë.

Lajmi që Ibrahim Tatlises ka vdekur nuk është i vërtetë.

Bile, ditëve të fundit ai është në gjendje më të mirë shëndetësore dhe po ja mësyen të kthehet edhe në ekran.

Pas operacionit të tij të fundit në SHBA, gjendja e tij shëndetësore po përmirsohet dita ditës.

Tatlises ka ndarë me fansat e tij edhe një foto në instagram.

Haber7.com