17:15, 8 Nëntor 2018

Autoritetet amerikane kanë arritur që ta identifikojnë sulmuesin që vrau me armë zjarri 12 persona në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara.

Ian David Long ka shërbyer në Trupat Detare të SHBA-ve dhe ai ka qëlluar veten me armë zjarri pas sulmit tragjik, ka bërë të ditur zyrtari i Policisë, Geoff Dean, shkruan Euronews, transmeton Klan Kosova.

Për t’u informuar më shumë rreth sulmit tragjik që lë të vdekur 12 të vdekur, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Sulmi në Kaliforni – 12 të vdekur

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë