Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç

NULL NULL
18.03.2023 15:39

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60 vjeç.

Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e ngjarjes nga ekipi mjekësor, njofton Klankosova.tv.

Nga ky incident mbetën të plagosur me thikë edhe dy persona të tjerë, të cilët sipas dëshmitarëve thuhet se kanë shkuar vetë për tretman mjekësor pas plagëve të marra.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë (VIDEO)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.