I vdes gruaja Ferdinandit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I vdes gruaja Ferdinandit

NULL NULL
02.05.2015 12:50

Rio Ferdinandit, mbrojtësi i QPR-s i ka vdekur bashkëshortja.

Gruaja e ish-yllit të Manchester Unitedit, Rio Ferdinandit, Rebecca, ka vdekur sot pas një beteje të shkurtë me kancerin, raporton tabloidi britanik,

Ish reprezentuesi i Anglisë ka lëshuar një komunikatë për media ku ka falënderuar stafin e spitalit ”Royal Marsden”

“Gruaja ime e mrekullueshme, vdiq në mënyrë paqësore pas një beteje të shkurtër me kancerin në spitalin Royal Marsden në Londër.”

“Ajo ishte një nënë fantastike për të tre fëmijët tanë të bukur. Ajo do të na mungoj të gjithëve, derisa do të jetojë në kujtesën tonë, si një udhërrëfyes dhe frymëzim”, ka shkruar ndër te tjera Ferdinand.