I thyhet vetura gazetares dhe shkrimtares Ilire Zajmi (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I thyhet vetura gazetares dhe shkrimtares Ilire Zajmi (FOTO)

NULL NULL
28.03.2023 12:21

Në lagjen “Dardania” në Lakrishte, sot gjatë ditës i është thyer xhami i veturës gazetares dhe shkrimtares Ilire Zajmi.

Rastin e ka bërë të ditur vetë Zajmi përmes Facebook-ut, ku ka postuar edhe një fotografi të veturës.

“Dikujt i pengoi vetura ime, e ia theu xhamin”, ka shkruar ajo.
Derisa ajo ka treguar që rastin e ka lajmëruar edhe në polici.
May be an image of car and outdoors