I puth të pasmet policit për ta liruar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I puth të pasmet policit për ta liruar

NULL NULL
29/05/2015

Një grua ka bërë një ofertë tejet të çuditshme.

Ajo i ka ofruar policit që t’i puthë të pasmet në mënyrë që të shmangë arrestimin.

52-vjeçarja Diane Thomas nga Alabama i ka bërë ofertën e çuditshme policit pasi akuzohej se kishte rrahur partnerin e saj me grushta.

dona

Por në momentin që policët po i hidhnin prangat ajo u bëri ofertën për t’u lëpirë të pasmet.

Ata megjithatë e refuzuan ofertën e saj dhe e çuan në rajon ku doli pasi pagoi 5 mijë euro garanci në pritje të gjyqit. / klankosova.tv