I pastrehi bashkohet me qenin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I pastrehi bashkohet me qenin

NULL NULL
26/05/2015

Ky është momenti kur një i pastrehë bashkohet me qenin e tij, të cilin ia kishte vjedhur një person, që ishte hequr si polic.

Michael, që jeton pranë një ure në Londër, thuhet se nuk jetonte dot pa qenin.

Vjedhja e qenit startoi një fushatë në internet dhe tanimë ata janë bashkuar.

Nuk dihet se si ndodhi kjo. / klankosova.tv