I mituri shkakton vetaksident me veturë në Gllogjan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I mituri shkakton vetaksident me veturë në Gllogjan

NULL NULL
08/08/2022

Një i mitur ka shkaktuar një vetaksident të dielën rreth orës 3 e 30, në Gllogjan të Deçanit, ku pos tij kanë pësuar lëndime edhe katër pasagjerët e tjerë, po ashtu të mitur.

“Vozitësi mashkull  kosovar i mitur, nga pakujdesia ka shkaktuar vetaksident trafiku. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar vozitësi dhe katër pasagjerët e tij meshkuj kosovarë- të mitur. Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.