15:45, 20 Korrik 2019

Të premten rreth orës 09:20, një i mitur nga Gjakova ka njoftuar Policinë pasi babai i tij e ka detyruar të punojë për shkak të një borxhi.

Dyshohet se punëdhënësi e kishte keqtrajtuar dhe rrahur viktimën gjatë kohës sa kishte punuar, transmeton Klan Kosova.

“Viktima është dërguar te axha i tij dëshmitari mashkull K-Egjiptian. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë