I merr makinën babait, s'ia kthen më - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I merr makinën babait, s’ia kthen më

NULL NULL
25/02/2017

Një shtetas është arrestuar pas ankesës që kishte bërë i ati i tij se i ka marrë makinën dhe s’ia ka kthyer më.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, ndërsa ankuesi ka thënë se nuk di gjë për makinën e tij, njofton Klan Kosova.

Pas arrestimit, me vendim të prokurorit shtetasi është liruar në procedurë të rregullt.