I jepet lamtumira e fundit Vjosa Berishës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I jepet lamtumira e fundit Vjosa Berishës

NULL NULL
30/06/2022

Sot është varrosur producentja Vjosa Berisha në varrezat e qytetit në Prishtinë.

Në varrim morën pjesë familjare, miq dhe bashkëpunëtorë të së ndjerës.