Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I jepet lamtumira e fundit heroit, Afrim Bunjaku

NULL NULL
25.09.2023 17:05
Afrim Bunjaku

I është dhënë lamtumira e fundit “Heroit të Kosovës” Afrim Bunjaku.

Ai u varros me ceremoni shtetërore në varrezat e fshatit Samadrexhë të Vushtrrisë.

Rreshteri Bunjaku, u vra të dielen në fshatin Banjskë të Zveçanit, nga një grup terrorist.

Sulmi u krye teksa policia kishte shkuar për t’i larguar dy kamionët të cilët e kishin bllokuar rrugën.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.