I japin fund thashethemeve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I japin fund thashethemeve

NULL NULL
30/05/2015

Aktorët Ben Affleck dhe Jennifer Garner i dhanë fund fjalëve të fundit rreth divorcit të tyre të supozuar.

Ata janë parë duke drekuar së bashku në Brentwood, me unazat e martesës në duar.

Me këtë lëvizje çifti sikur ka dashur të tregojë se janë në rregull dhe asnjë nga thashethemet e ndarjes nuk janë të vërteta.

affleck