i hap dyert "Shtjefën Gjeçovi" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

i hap dyert “Shtjefën Gjeçovi”

NULL NULL
03/06/2015

Shkolla Profesionale “Shtjefën Gjeçovi” në Prishtinë do të organizojë sot “Ditën e Derës së Hapur”, ku do ta paraqesë ofertën e vet për nxënësit e klasave të 9-ta dhe prindërit e tyre.

Gjatë këtij aktiviteti do të bëhet prezantimi i tri punëtorive të reja të fushës së automekanikes dhe do të tregohet spektri i rezultateve të arsimit profesional sipas shembullit gjerman.

“Shtjefën Gjeçovi” ka një bashkëpunim të mirë me Odën Zejtare të Dortmundit.