"I ha për së gjalli", thotë Gresa për Mbresën, Melisën e Xhulin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“I ha për së gjalli”, thotë Gresa për Mbresën, Melisën e Xhulin (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 00:34

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Gresa ka bërë gjatë natës së sotme një deklaratë interesante, që shkaktoi goxha shumë të qeshura.

Pas përplasjes së Melisës me Vedatin, Andi ka shprehur dëshirën që ato dyja bashkë me Xhulin “të kishin një problem me Gresën”, me qëllim të të parit një reagim nga kjo e fundit.

E lidhur me këtë, Gresa është shprehur duke thënë – “Do t’i haja për së gjalli”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.