Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“I drejti fiton gjithmonë”, thotë Azemi menjëherë pas rikthimit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 01:46

“Deri sa dola e ndjeva veten mirë, por domethënë i drejti fiton gjithmonë”, kjo është fjalia që Azemi e ka thënë porsa është rikthyer në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Azemi, ishte konkurrenti i eliminuar i javës në bazë të votave të publikut.

Por, fati sonte ishte me të, dhe bileta e kthimit që Azemi e mori me vete, kishte përgjigje pozitive.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.