I dashuri i ri i Rita Orës jeton ende me ish-gruan? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I dashuri i ri i Rita Orës jeton ende me ish-gruan?

NULL NULL
05/10/2015

I dashuri i ri i Rita Ora ‘s, Travis Barker, thuhet se ende jeton me ish-gruan e tij, pavarësisht lidhjes së tyre që i kishte ardhur fundi disa vite më parë.

Bateristi Blink-182 ka një marrëdhënie toksike me ish-bashkëshorten Shanna Moakler, me të cilën ai e ka një djalë 11 vjeçar dhe vajzën nëntë vjeçare, dhe ende banojnë në shtëpinë e tyre 2 milionëshe në Los Angelos, transmeton Klan Kosova.

Një burim i ka thënë gazetës The Sun: “ Travis dhe Shanna ende jetojnë së bashku dhe ende kujdesen për njëri tjetrin pafundësisht. Ajo ishte e interesuar për meshkuj të tjerë, por Travis nuk e lë të shkojë”.

Miqtë e çiftit besojnë se rokeri 39 vjeçar për të cilin kohën e fundit është thënë se është në lidhje me Rita Orën, po përdorë gjyqtarën e X Factor për ta bërë xheloze ish modelën e Playboy-it.

Burimi shtoi: “Mendoj se Travi është duke e përdorur Ritën për ta bërë xheloze Shanna-n. Ai gjithmonë do ta dashurojë atë”.

“Ai u tha miqve se mendon se ata do të përfundojnë së bashku, edhe pse ata janë të divorcuar, të ribashkuar dhe të ndarë me shumë se njëherë”.

Picture Shows: Shanna Moakler October 02, 2015 Celebrities attend Fright Dome's 13th Anniversary Kickoff With Nevada SPCA at Circus Circus Hotel & Casino in Las Vegas, Nevada. Non Exclusive UK RIGHTS ONLY Pictures by : FameFlynet UK © 2015 Tel : +44 (0)20 3551 5049 Email : info@fameflynet.uk.com