I dashuri i Fifit feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë nga ajo (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I dashuri i Fifit feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë nga ajo (VIDEO)

NULL NULL
03/07/2022

Adis Patushi, i dashuri i këngëtares, Filloreta Raçi sot ka ditëlindjen.

E  Fifi është përkujdesur që t’ia bëjë një urim të veçantë, duke ia shprehur dashurinë, përcjell Klankosova.tv.

Adisin Fifi e do shumë. Gëzuar Ninxha im , gëzuar o ma i bukri botës, më gjete dashni dhe ka met rujt tan jetën dhe nëse e kemi gjithë botën kundër”, ka shkruar ajo në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)