20:00, 13 Qershor 2018

Ditë më parë tabolidi britanik “The Sun”, ka raportuar se i dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew e ka tradhtuar 22-vjeçaren me vajzë tjetër në klub të natës.

Në një video që e ka siguruar ky tabolidi, ish-modeli i shndërruar në kuzhinier shihet në një vallëzim mjaft intim me një zeshkane të panjohur.

I njëjti sot ka mohuar gjithçka duke thënë se “mos besoni gjithçka që shihni”, transmeton Klan Kosova.

“Unë nuk dua të mendoni se Dua është në një marrëdhënie me dikë që nuk e do dhe nuk e respekton”, ka shkruar ai në foton e publikuar së bashku me Duan në Instagram.

Ai ka thënë se Dua dhe ai kanë rënë në duart e tabloideve.

“Mos besoni gjithçka që shihni, sepse këta njerëz paguhen për të krijuar dramë”.

Theksojmë se një javë më parë dyshja i ishte rikthyer lidhjes pas disa muajsh të ndarë.

I wouldnt want you to think that Dua is in a relationship with someone who doesnt love and respect her. She wouldn’t stand for it. Both Dua and I have fallen into the hands of tabloids causing drama and linking us to different people when there is simply nothing there. I’m in a gay bar dancing with a friend and its been shown in a bad light. There was no kissing and im disappointed at myself for even dancing for a brief moment given the way it was portrayed. It was a loud club and i was talking to her in her ear. Don’t believe everything you see because these people are paid to create drama. We are very happy being back together. We spent 3 and half years happily together with loyalty and love and we never broke up in the first place because we had problems like that we broke up because of scheduling conflicts and not being able to be together. Luckily our skin is tougher and love is stronger than this.

A post shared by ISAAC CAREW (@isaaccarew) on

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë