I dashuri Chris Hemsworth - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I dashuri Chris Hemsworth

NULL NULL
27/05/2015

Ne jemi plotësisht në dashuri me Chris Hemsworth, ka shkruar Thecloseronline.

Chris është i përkushtuar njeri i përkushtuar ndaj familjes.

Ai u fotografua nga gruaja e saj në shoqëri me vajzën e tyre në mes të një fushe, foto kjo e cila ka ngjallur shumë emocion tek fansat e aktorit.

A mund të jetë ndonjë foto më ë përsosur se kjo?

Foton e ka shpërndarë gruaja e tij spanjolle Elsa Pataky duke zbuluar se ato ishin në vizitë tek Hemsworth pasi që ai është duke filmuar filmin The Hunstaman në Londër, transmeton Klan Kosova.

Çifti më tërheqës ndonjëherë Hemsworth dhe gruaja e tij Elsa, u martuan në vitin 2010 dhe kanë tre fëmijë së bashku, India dhe binjakët Sasha dhe Tristan.

Untitled

hems