I dashuri 25 vjeçar i gatuan një darkë romantike, Britney e incizon - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I dashuri 25 vjeçar i gatuan një darkë romantike, Britney e incizon

NULL NULL
12/08/2019

Britney Spears nuk ka asgjë tjetër përveç dashurisë për të dashurin e saj, Sam Asgharin.

Këngëtarja 37 vjeçare ndau një video në Instagram duke treguar të dashurin e saj seksi që po gatuan një darkë romantike për të dy, njofton Klan Kosova.

“Nuk mund të besoj se zgjohem çdo mëngjes me këtë burrë”, i tha ajo 22.5 milionë ndjekësve të saj, duke ia kthyer kamerën të dashurit të saj ndërsa gatuante në kuzhinën e tyre.

25 vjeçari nxori një trëndafil të kuq nga prapa shpinës dhe ia dorëzoi Spears me një buzëqeshje të madhe.

“Jo vetëm që i dashuri im është me të vërtetë i nxehtë, ai është ndoshta është kuzhinieri më i mirë në botë,” tha ajo duke vlerësuar aftësitë e Asgharit.

View this post on Instagram

Belly rules the mind !!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on