Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hyrja e Kaderit i prish raportet e Santianës me Bucin (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 21:21

Hyrja e banorës më të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kaderit, ka prishur marrëdhëniet mes Yllit dhe Santianës.

Ishte Santiana ajo që në një bisedë me Adrin dhe Ilirjanën ka treguar që ajo s’po i flet Bucit.

“Unë shoqërinë time nuk e jepi për kurrkënd, nuk mundem me iu dhënë ju të dyve se vjen një cift tjetër. Unë nuk kam kurrgjë me çikën. Nëse ajo gjuan kungja drejt meje, është dicka tjetër se ia pres mirë”, tha Santiana, njofton Klankosova.tv.

Për ta parë bisedën e plotë mes Santianës dhe çiftit, klikoni në videon më poshtë:

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme