Hyn me armë në lokal, kërcënon shitësen dhe vajzën e saj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hyn me armë në lokal, kërcënon shitësen dhe vajzën e saj (VIDEO)

NULL NULL
nga Qendresa Sinani 06.12.2021 20:35

Një market në Vushtrri të dielën mbrëma ishte cak i një grabitësi.

Aty hyri personi i maskuar që nën kërcënimin e armës ua kërkoi të gjitha paratë që i kishin në arkë.  Por, këtë veprim nuk e bëri pronarja e lokalit që në ato momente ishte bashkë me vajzën 8-vjeçare.

Kur kjo e fundit filloi të bërtiste, i dyshuari iku nga vendi i ngjarjes.

Këto informacione i posedon edhe policia që po e heton rastin e cilësuar si “Grabitje në tentativë”.