Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hykolli: Në Kosovë jetohet më mirë sesa në Perëndim (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 22:05
Atdhe Hykolli

Kryetari i BSPK-së, Atdhe Hykolli, ka thënë se me liberalizimin e vizave do të kursehet buxheti i familjeve kosovare.

Këtë e ka thënë duke folur për shpenzimet që janë bërë për marrjen e vizave, njofton KlanKosova.tv.

“Liberalizimi është i mirë, sepse njerëzit do të fillojnë të lëvizin. Bizneset do të shohin si mund të kthehet dhe ta ndihmojnë vendin”, ka thënë Hykolli në Rubikon.

“Kam raste kur kam parë që njerëzit mezi nuk presin të kthehen. Më mirë jetohet në Kosovë se ndoshta në Perëndim. Të rinjtë dalin nëpër konferenca, të shohin dhe të marrin pjesë në punëtori”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.