Huqjet më të mëdha që nga fillimi i vitit 2021 (VIDEO)

Huqjet më të mëdha që nga fillimi i vitit 2021 (VIDEO)

NULL NULL
2 weeks më parë

Njerëzit çdo ditë përballen me situata nga më të ndryshmet.

Më të shpeshta janë ato të sikletshme dhe qesharake, përcjell Klankosova.tv.

Që nga fillimi i vitit 2021 e deri më tani, janë mbledhur moment të disa huqjeve qesharake.

Huqjet më qesharake që nga fillimi i vitit: