Huqjet më qesharake të fëmijëve teksa fryjnë qirinjtë e ditëlindjes (VIDEO)

Huqjet më qesharake të fëmijëve teksa fryjnë qirinjtë e ditëlindjes (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Festa e ditëlindjes është shumë e preferuar nga fëmijët.

Prerja e tortës dhe fryrja e qirinjëve është momenti më i mirë i kësaj feste, përcjell Klankosova.tv.

Por, ky moment shpesh mund të përcjellet me situata të sikletshme dhe qesharake.

Huqjet më qesharake të fëmijëve teksa fryjnë qirinjtë e ditëlindjes: