Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Humb jetën një grua në një aksident trafiku në Mazgit

NULL NULL
04.03.2023 23:53
lajmi_fundit

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur të shtunën rreth orës 21:45 në autostradën “Ibrahim Rugova” në fshatin Mazgit, ku si pasojë e tij ka humbur jetën një grua dhe janë lënduar katër persona të tjerë.

Sipas policisë në aksident janë përfshirë dy vetura, njofton Klankosova.tv

“Më datën 04.03.2023 rreth orës 21:45 në autostradën “Ibrahim Rugova”, në hyrje-dalje Mazgit-Fushë Kosovë, është shkaktuar një aksident trafiku me fatalitet, ku raportohet se një person (femër) ka humbur jetën dhe 4 persona të tjerë kanë marrë lëndime trupore. Te involvuara në këtë aksident janë dy automjete. Në vendngjarje ka dalë njësia e hetimeve, drejtori i divizionit rrugor tëPK-së dhe është njoftuar prokurori kujdestar, i cili ka dalë po ashtu në vendngjarje dhe hetimet për të identifikuar shkaqet e këtij aksidenti janë duke u kryer nga kompetentet”, ka thënë zëdhënësi i policisë Daut Hoxhaj për Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.