Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hulumtimi, turistëve u pengon papastërtia në Prizren (VIDEO)

NULL NULL
09.01.2020 20:57

Qyteti më i bukur i Kosovës Prizreni, po del të jetë goxha i vizituar nga turistët.

Por, ka diçka këtyre të fundit po iu pengon në këtë qytet.

Në bazë të një hulumtimi, në Prizren ka shumë papastërti.

Kronikë nga gazetarja Qëndresa Sinani.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.