Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Hulku” nga Vushtrria thyen edhe disa rekorde (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2018 10:05

Emisioni i mëngjesit “Ora 7” ju risjell “Hulkun” shqiptar, Bujarin Mulin.

Përmes stories së gazetarit Milot Hasimja do të kuptoni edhe disa rekorde të tij. Njëri prej tyre është kur nuk e lë një veturë të tipit Passat 1.6 me 1400 kilogramë të mos të tërhiqet, pastaj veturën Golf 2 e cila peshon më pak, ngrit një traktor i cili peshon afro 1000 kilogram dhe rekordi i fundit është kur mbi të apo në shpinën e tij vendosen 600 kilogram.

Për detaje, ndiqeni storien në vazhdim:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.