Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hugh Grant do të bëhet baba për herë të katërt

NULL NULL
13.10.2015 23:40

Hugh Grant dhe producentja televizive suedeze Anna Eberstein thuhet se janë duke pritur fëmijën e tyre të dytë së bashku, raporton ET, transmeton Klan Kosova,

Aktori 55 vjeçar ka një fëmijë tjetër me Anna-n, një djalë me emrin John Mungo 3 vjeçar. Hugh ka edhe dy fëmijë të tjerë me Tinglan Hong, një vajzë Tabitha 4 vjeçare dhe djalin Felix 2 vjeçar.

Ndërsa ky do të jetë fëmiu i katërt i tij në vetëm katër vite.

“Ne jemi miq shumë të mirë dhe ajo është një shumë e mirë”, tha Hugh për Anna-n vitin e kaluar para se të pajtoheshin.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.