Zelensky dhe zonja e parë e përshëndesin Bidenin në Ukrainë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zelensky dhe zonja e parë e përshëndesin Bidenin në Ukrainë (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 13:00

Presidenti amerikan, Joe Biden, është takuar me presidentin ukrainas, Volodymyr Zelensky, në Kiev gjatë një vizitës së sotme në Ukrainë e cila nisi në mëngjes .

Ai ka takuar edhe Zonjën e Parë të Ukrainës, Olena Zelenska, siç mund të shihet në pamjet më poshtë: