8:13, 4 Prill 2020

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell.

Vranësirat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me riga lokale shiu, njofton Klan Kosova

Temperaturat do të shënojnë vlera pozitive në të dy vlerat ekstreme, minimalet ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius.

Do të fryn erë kryesisht nga juglindja me shpejtësi 1-6m/s

Konkurs Pune

Lexo më shumë