18:00, 26 Shkurt 2020

Këngëtari 2 Ton, ka publikuar projektin e radhës.

Kënga mban titullin “Amore” si dhe është e realizuar edhe me videoklip, transmeton Klan Kosova

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar vet artisti, kurse për ‘beatin’ është përkujdesur NEGO.

Kënga është lansuar edhe në kanalin zyrtar të reperit në YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga publiku.

Konkurs Pune

Lexo më shumë