Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Capital T publikon këngën e parë të albumit të ri (VIDEO)

NULL NULL
15.01.2020 16:37

Reperi Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor për këtë vit.

Capital T ka publikuar këngën e parë nga albumi “Skulpturë” të cilën e ka titulluar “600PS”, përcjellë Klan Kosova.

Tekstin e ka shkruar vet reperi ndëra klipin ia besoi kompanisë “Onima”. Kujtojmë se tash projektet e ardhshme do të jenë pjesë e albumit të ri “Skulpturë”.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Capital T me titull “600PS”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.