21:00, 12 Qershor 2019

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Rexha ka thënë se e urren këtë fotografi që ia kanë bërë paparacit, transmeton Klan Kosova.

“E urrej këtë foto të paparacive , por ju e dini pse e postoj, sepse është e vërtetë. Isha duke blerë ca ushqime djegës dhe një tiketë llogarie. I fitova mandej 25 dollarë”, ka shkruar ajo.

Konkurs Pune

Lexo më shumë