23:00, 26 Maj 2019

Nora Istrefi shquhet për kujdesin që i kushton dukjes së saj.

Kjo bën që në secilën paraqitje skenike apo në setet e ndryshme të fotografive, ajo arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj të shumtë, njofton Klan Kosova.

Shumë bukur po duket Nora gjatë kësaj fundjave pas publikimit të disa imazheve, të cilat janë realizuar në Tiranë.

Nora shfaqet e veshur me një fustan të zi të gjatë dhe duket për mrekulli, ashtu që pos dhjetëra mijëra pëlqimeve që ka marrë nga fansat, ka marrë komplimente edhe nga kolegët e skenës.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë