Ujmani i flamujve serb gati për Vuçiqin (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ujmani i flamujve serb gati për Vuçiqin (FOTO)

NULL NULL
08/09/2018

Te liqeni i Ujmanit në Mitrovicë tashmë gjithçka është bërë gati për pritjen e kryeministrit serb, Aleksandar Vuqiç.

Në vendngjarje shihen gjithandej flamujt serb dhe në numër të konsiderueshëm janë edhe mediat nga Beogradi.

Kujtojmë se krerët shtetërorë të Kosovës dje deklaruan se vizita e kryeministrit serb në liqenin e Ujmanit u lejua pas presionit ndërkombëtar.