Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hoxhaj: Përulje dhe nderim përgjithmonë për Afrim Bunjakun

NULL NULL
25.09.2023 09:03
Enver Hoxhaj

Ish-ministri i jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj e ka nisur mëngjesin e sotëm duke shpërndarë një fotografi të emblemës së Policisë së Kosovës, në nderim të policit Afrim Bunjaku.

Përmes një statusi në Facebook, nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, ka nderuar policin që u vra të dielën në veri.

“Përulje dhe nderim përgjithmonë për Afrim Bunjakun!”, ka shkruar Hoxhaj derisa ka publikuar edhe një fotografi të emblemës së Policisë së Kosovës.

Kosova sot mban ditë zie në nderim të policit Afrim Bunjaku, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.